your.cart Wydarzenia
Partnerzy

Zapraszamy do naszych sklepów


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani produktami marek Buff, Bolle lub Cebe zapraszamy na nasze sprzedażowe strony internetowe:
buff.pl
bolle.pl
cebe-polska.pl

 

BOLLE już w Polsce


Miło nam zawiadomić, że od 1 lipca w ofercie MALAVI pojawiła się nowa marka z tradycją. BOLLE - francuski producent kasków, gogli i okularów marki premium. Wszystkich zainteresowanych współpraca zapraszamy do konktaktu.

zmiana adresu


Informujemy ze od 17.01.2012 zmianie uległ nasz adres, nadal pozostajemy w tym samym budynku, zmieniliśmy tylko lokalizację. 

Nasz aktualny adres: MALAVI S.C. 02-244 WARSZAWA, ul. BEMA 57A LOK 331 (3 pietro)

(na prawo od windy i za lutrami pierwsze drzwi na lewo)

Numery telefonów pozostają bez zmian

B2B-start platformy


miło nam poinformować, iż uruchomiliśmy dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych kontrahentów platformę B2B. Po dokonaniu rejestracji nasi klienci będą mieli dostęp do aktualnych stanów magazynowych wszystkich marek, których zajmujemy się dystrybucją. Dzięki temu w wygodny i bardzo łatwy sposób będą mogli składać zamówienia. System jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Oferuje wiele możliwości oraz rozwiązań ułatwiajacych współpracę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia tej strony  http://b2b.malavi.pl gdzie mozna dokonać rejestracji firmy. W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji są przedstawiciele naszej firmy.

Nowa Kolekcja


dostępne są już wszystkie najnowsze kolekcje przygotowane na najbliższy sezon zimowy. Wysztkich zainteresowanych zapraszamy do współpracujących z nami sklepów oraz do odwiedzenia naszych stron internetowych gdzie można zapoznać sie z wszystkimi produktami.

MAZOVIA MTB Marathon


Jutro w Ełku kolejna edycja wspaniałej rowerowej imprezy. Nas tam nie zabraknie!! A Ciebie?

MEDAL W KATEGORII INNOWACJE TECHNICZNE


Nasz nowy produkt z kolekcji zimowej juz ma na koncie pierwszy sukces!! medal Miedzynarodowych Targow Kielce Sport Lato 2011!

Zdobylismy takze wyroznienie w kategorii DESIGN za Infinity wood Buff.

 

 

TARGI KIELCE SPORT-LATO


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych marka BUFF i nowosciami jej dotyczacymi do odwiedzenia naszego stoiska podczas XXIV Miedzynarodowych Targow Branzy Sportowej i Outdoorowej jakie odbeda sie w Kielcach w dniach 4-6.08.2011. Stoisko nasze znajduje sie w hali F nr 12.

BUFF NOWA KOLEKCJA!!


Juz od poniedzialku dostepna bedzie nowa kolekcja chust. BUFF przygotowal nowe modele i linie produktow  polecamy nowa linie LIFE STYLE. Kolekcja 11/12 to super design, ciekawa kolorystyka ,a takze cos dla najmlodszych fanow BUFF-a  pojawiaja sie nowe chusty licencyjne w tym CARS i DORA. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspolpracujacych z nami sklepow oraz na strone www.buff.pl 

 

 

MAZOVIA MTB Marathon


Maraton w Supraślu zapisał się już trwale na mapie MTB w Polsce. Będzie to już piąta edycja! W tym roku czeka nas podwójna dawka przyjemności – dwudniowy MTB Tour Podlasie.

« | poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna | »